Denizli Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

NİGAR HÜYÜK
BAŞKAN

1960 Denizli, Çivril doğumludur. 1980 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi` nden mezun olmuştur. Denizli Belediyesi` nde 20 yıl görev yapmıştır. Halen yapı denetim sektöründe mesleki faaliyetini sürdürmektedir. İmo Denizli 10. Dönem Genel Merkez delegeliği yapmıştır.

 

GONCA YÜKSEL
SEKRETER ÜYE

1992 Akşehir doğumludur. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden 2018 yılında mezun olmuştur. 2021 yılında Fen Bilimleri Enstitüsü iş güvenliği yüksek lisans programından mezun oldup, Proje, taahhüt ve yapı denetim alanlarında hizmet vermektedir. Halen bir kamu kurumunda mühendis olarak görev yapmaktadır. İMO Denizli Şubesi 15. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Evlidir.    

 

ÇAĞRI ÇAYAN
SAYMAN ÜYE

1985 Denizli doğumludur. Süleyman Demire! Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden 2007 yılında mezun olmuştur. Halen kurucusu olduğum firmada taahhüt ve kamu müteahhitliği alanlarında mesleki faaliyetimi sürdürmekte olup, İMO Denizli Şubesi 15. Dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyeliği görevini yürütmüştür. Evli ve bir çocuk babasıdır.    

 

İZZET ŞEKERCİ
ÜYE

1961 Denizli doğumludur. Denizli Teknik Lisesi Makine Bölümü mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesini 1985 yılında bitiren Şekerci, 1988 yılından beri kendi firmasında proje taahhüt ve kontrollük faaliyetleri üzerinde çalışmaktadır. Eşi de İnşaat Mühendisi olup,  iki çocuk babasıdır.

 

HAKAN SÖNMEZ
ÜYE

1975 Tunceli doğumludur. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden 2018 yılında mezun olmuştur. 1995`den bugüne özel sektör ve kamuda görev yapmıştır. Halen bir kamu kurumunda mühendis olarak hizmet vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.    

 

ANIL BORAN
ÜYE

1988 Ankara doğumludur. İlk ve ortaöğretimini Bahçelievler İlköğretim Okulu ve Özel Ankara İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Liseyi Çankaya Anadolu Lisesi`nde okumuştur. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2012 yılında mezun olmuş olup, mezun olduktan sonra kendi firmasını kurmuştur. Gayrimenkul değerleme uzmanlığı ve müteahhitlik faaliyetlerinde bulunmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

SEYHUN TÜRK
ÜYE

1979 Denizli doğumludur. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2002 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Hidrolik ve Su Kaynakları Anabilim Dalında tamamlamış ve 2008 yılında yüksek mühendis unvanını almıştır. Meslek hayatına şantiye mühendisi olarak başlayıp, katı atık entegre tesisi, termik santral inşaatı ve köprü projesi gibi büyük şantiyelerde çalışmıştır. 2006 yılında kurduğu firmasında mühendislik faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 
Yedek Üyeler

ŞULE DUMAN
ÜYE

1994 Mersin doğumludur. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden 2018 yılında mezun olmuştur. Saha ve proje mühendisliği alanında hizmet vermektedir. Halen profesyonel olarak tiyatro ve drama alanında yürüttüğü çalışmalarına ağırlık vermektedir.  

 

AHMET TANRIKULU
ÜYE

1990 Denizli doğumludur. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden 2012 yılında mezun olmuştur. Aile firmasında mühendislik hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde doktora eğitimini sürdürmektedir. Evlidir.  

 

BORA BAHA KAPTAN
ÜYE

1980 Muğla doğumludur. 2002 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü` nden mezun olmuştur. Halen tarihi yapıların korunması ve restorasyonu alanında mesleki faaliyetini sürdürmektedir. 2010-2012 yıllarında İmo Denizli şube sekreteri olarak görev yapmıştır.

 

ÜMMÜHAN SAKINAN
ÜYE

1999 Denizli doğumludur. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2021 yılında mezun olmuştur. Özel sektörde mühendislik hizmeti vermektedir.    

 

GİZEM ÇIRAK
ÜYE

1996 Denizli doğumludur. Lise dönemine kadar Antalya`da yaşamıştır. Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi`nden 2014 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nü bitirdikten sonra sektörde saha mühendisi olarak farklı alanlarda görev almıştır. Halen yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 

HASAN DUYMAZ
ÜYE

1997 Denizli doğumludur. Lise eğitimini Orhan Abalıoğlu Anadolu Teknik Lisesi-Mimari Yapı Ressamlığı bölümünde tamamlamış ve ardından 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi-İnşaat Teknikerliği bölümünü bitirmiştir. Dikey Geçiş ile 2018 yılında başladığı Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2021 yılında mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında genç-İMO çalışmaları ile üniversitede TMMOB ile İMO`nun tanıtımı ve örgütlenmesinde katkıda bulunmuştur. Özel sektörde saha mühendisi olarak çalışmaktadır.

 

KORAY ÇOŞKUN
ÜYE

1988 Denizli doğumludur. 2006 yılında Denizli Anadolu Lisesi`nden, 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı İşletmesi alanında yüksek lisansını tamamlamış, İstanbul`da yapı denetim ve kentsel dönüşüm alanlarında çalıştıktan sonra Denizli`de alt yapı projelerinde saha mühendisliği, teknik ofis mühendisliği yapmıştır. Halen alt yapı projesinde aktif olarak meslek hayatına devam etmektedir.

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası