NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ DENİZLİ ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 ŞUBAT 2020, PERŞEMBE   

19

DENİZLİ ŞUBE YÖNETİM KURULU

14. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

ŞEVKET MURAT ŞENEL
BAŞKAN
e-Posta:

1970 yılında Denizli`de doğdu. 1993 yılında ODTÜ İnş.Müh.Bölümünden mezun oldu. Akademisyenlik kariyerine 1996 yılında PAÜ`de başladı. Şubemiz 12.ve 13.Dönem Şube Başkanı, 11. Dönem Genel Merkez Delegesi olarak  görev almıştır. Halen PAÜ İnş.Müh.Böl. öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam eden Prof. Dr. Şenel Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

SAVAŞ POLAT
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Manisa`da doğdu. 2013 yılında PAÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 12. Dönem Genel Merkez Yedek Delege ve 13. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üye olarak görev almıştır. Özel bir şirkette şirket ortağı olarak çalışma hayatını sürdüren Savaş Polat evli ve 1 çocuk babasıdır.

 
 

BARIŞ ŞENGÜN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

 
 

MEHMET SERKAN DAYIOĞLU
ÜYE
e-Posta:

1976 Yılında Denizli`de doğdu. 1998 yılında PAÜ Mühendislik Fakültesinden mezun oldu. 1999 yılından beri kendi firmasında mühendislik ve müteahhitlik çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

FATİH SOYSAÇ
ÜYE
e-Posta:

1979 yılında Denizli`de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli`de tamamladı. 2002 yılında Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi`nden mezun oldu. İMO Denizli Şubesi 8. Dönem Yön. Kur. Üyesi, 9. Dönem  Şube Sekreteri ve Genel Merkez Delegesi,  11. Dönem  Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Halen ortağı olduğu mühendislik firmasında proje, kontrollük,  müteahhitlik ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı hizmetleri vermektedir . Evlidir.

 
 

FUNDA AKBAY
ÜYE
e-Posta:

1993 yılında Hengelo/Hollanda da doğdu. 2016 yılında Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Denizli de özel bir mühendislik firmasında proje mühendisi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 
 

BARLAS ÇİNİ
ÜYE
e-Posta:

1980 yılında Afyon- Evcileri`de doğdu.2002 yılında PAÜ İnş.Müh. Bölümünden Bölümünden mezun oldu. Şubemiz 12.ve 13.Dönem Yönetim Yedek Üyesi olarak görev aldı.  Denizli ili şantiyelerde ve Yapı Denetim Sektöründe görev alan Barlas Çini, şuan özel bir müşavir firmada proje müdür yardımcısı, Denizli il sorumlusu olarak çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Yedek Üyeler

 
 

HATİCE NUR YILMAZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

23 Ocak 1990 yılında Çanakkale`de doğdum. 2008 yılında TEV Anadolu Lisesi‘nden mezun olup, lisans eğitimimi 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladım. Pamukkale Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, İnşaat Mühendisliği Yapı Anabilim Dalı‘nda ve Arkeoloji Enstitüsü, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Anabilim Dalı‘nda yüksek lisans yapmaktayım. Proje ofisinde proje mühendisi ve sahada şantiye şefi olarak 2 sene çalıştıktan sonra 2015 yılında Merkezefendi Belediyesi‘nde proje ve saha mühendisi olarak göreve başladım.


 
 

MUSTAFA TUĞRUL ZOR
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1983 yılında Denizli`de doğdu. 2007 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi`nden mezun oldu. İstanbul ve Ankara`da inşaat firmalarında çalışmış olup, 2010 yılında kendi şirketini kurdu. 2012 yılında başka bir inşaat firması ile ortaklık yaparak inşaat yapım işlerine devam etti. Halen serbest mesleki faaliyetine devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.


 
 

CAN DİNCER
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

RAMAZAN CENİKLİ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1984 yılında Denizli`de doğdu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden mevzun oldu. 2008 yılından beri mühendislik ve mütahitlik alanında hizmet veriyor. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 


 

Ayrılmış Üyeler

 
 

RECEP UZUNCA
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1978 yılında Avusturya`da doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Ünv. Müh. Fak.`den mezun oldu. İMO Denizli Şubesi 12.Dönem Yön. Kur. Sayman Üyeli-ği, 13.Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Bir süre Yapı Denetim sektöründe çalışmalarına devam ettikten sonra kendi ofisini kurarak betonarme projelendirme ve danışmanlık faaliyetinde bulunan Recep Uzunca evli ve 2 çocuk babasıdır. 1978 yılında Avusturya`da doğdu. 2000 yılında Dokuz Eylül Ünv. Müh. Fak.`den mezun oldu. Yapı denetim sektöründe çalışmalarına devam etmekte olan Recep Uzunca evli ve 2 çocuk babasıdır.


 
 

UĞUR GÜZİN
ÜYE

1979 yılında Denizli`de doğdu. 2001 yılında PAÜ Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2003-2005 yılları arası inşaat malzemeleri pazarlama işi ile uğraştı. 8.Dönem İMO Denizli Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği ve 9.Dönem Genel Merkez Delegeliği görevini üstlendi. 2005 yılından itibaren kendi firmasında serbest olarak çalışmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.  


 
 

ENGİN NACAROĞLU
YEDEK ÜYE

1982 yılında Kahramanmaraş`ta doğdu. 2007 yılında Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Akademisyenlik kariyerine 2009 yılında PAÜ`de başladı. 2017 yılında doktora eğitimini tamamladı. Halen Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında yardımcı doçent olarak görev yapmaktadır. Evlidir.


 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.