NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ KAZI GÜVENLİĞİ VE ALINACAK ÖNLEMLER SEMİNERİ YAPILDI... ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 MAYIS 2019, PERŞEMBE   

31

KAZI GÜVENLİĞİ VE ALINACAK ÖNLEMLER SEMİNERİ YAPILDI...

    Yayına Giriş Tarihi: 18.12.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 18.12.2018 14:20:29  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 18.12.2018 14:15:53

Şubemiz tarafından 14 Aralık 2018 Cuma günü, PAÜ Geoteknik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Engin Nacaroğlu ve Araş.Gör.İnş.Yük.Müh. Gökhan İmançlı`nın sunumuyla , `Kazı Güvenliği ve Alınacak Önlemler` konulu seminerimiz gerçekleştirildi. PAÜ Geoteknik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Engin Nacaroğlu ve Araş.Gör.İnş.Yük.Müh. Gökhan İmançlı` ya katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Şubemiz tarafından "Kazı Güvenliği ve Alınacak Önlemler" konulu seminer düzenlendi.

Açılış konuşmasını Şube Başkanımız Prof. Dr. Şevket Murat Şenel` in yaptığı seminere üyelerden yoğun ilgi vardı. Konuşmacılar Pamukkale Üniversitesi Geoteknik Anabilim Dalından Araştırma Görevlisi İnş. Yük. Müh. Gökhan İMANÇLI ve Dr. Öğretim Üyesi Engin NACAROĞLU, seminere katılanlara Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü` nün 31.08.2018 tarihli genelgesinde bahsederek, kazılarda yapılan hesaplamalar ve alınacak önlemler konusunda bilgi verdi.

Sayın İmançlı, konu ile ilgili olarak, detaylı bir şekilde örnekler ile anlatılacak bir seminerin daha yapılmasının da sözünü verdi.

Konuşmacılar Gökhan İMANÇLI ve Engin NACAROĞLU` nun sunumunun ardından soru-cevap bölümüne geçildi. Katılımcıların sorularına cevap veren İmançlı ve Nacaroğlu` na seminerin sonunda Şube Başkanımız Prof. Dr. Şevket Murat Şenel tarafından plaket verildi.


Okunma Sayısı: 113

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır