NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ ŞANTİYE ŞEFLERİNİN VE YAPI DENETİMDE GÖREVLİ TEKNİK PERSONELLERİN; GÖREV VE SORUMLULUKLARI, UYGULAMADA GÖRÜLEN HATALAR SEMİNERİ YAPILDI.. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 MAYIS 2019, PERŞEMBE   

27

ŞANTİYE ŞEFLERİNİN VE YAPI DENETİMDE GÖREVLİ TEKNİK PERSONELLERİN; GÖREV VE SORUMLULUKLARI, UYGULAMADA GÖRÜLEN HATALAR SEMİNERİ YAPILDI..

    Yayına Giriş Tarihi: 10.12.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 10.12.2018 14:15:42  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.12.2018 14:11:57

Şubemiz tarafından 7 Aralık 2018 Cuma günü düzenlenen “Şantiye Şeflerinin ve Yapı Denetimde Görevli Teknik Personellerin; Görev ve Sorumlulukları, Uygulamada Görülen Hatalar konulu seminerimiz tamamlandı.

 

Şantiye Şeflerinin ve Yapı Denetimde Görevli Teknik Personellerin; Görev ve Sorumlulukları, Uygulamada Görülen Hatalar Seminerimiz tamamlandı.

Şubemiz tarafından 7 Aralık 2018 Cuma günü "Şantiye Şeflerinin ve Yapı Denetimde Görevli Teknik Personellerin; Görev ve Sorumlulukları, Uygulamada Görülen Hatalar" konulu seminerimiz gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını İMO Denizli Şube Başkanımız Prof. Dr. Şevket Murat Şenel` in yaptığı seminerimize üyelerimizden yoğun ilgi vardı. Konuşmacı Çevre ve Şehircilik Denizli İl Müdürlüğü- Yapı Denetim Şube Müdürlüğünden İnş. Müh. Kazım Güngör, seminere katılanlara Şantiye şeflerinin ve yapı denetim kuruluşlarında görev alan denetçi ve kontrol elemanlarının görev ve sorumlulukları, dikkat edilmesi ve uyulması gereken konular hakkında bilgi verdi.

Konuşmacı Kazım Güngör` ün sunumunun ardından soru-cevap bölümüne geçildi. Katılımcıların sorularına cevap veren Güngör`e seminerin sonunda Şube Başkanımız Prof. Dr. Şevket Murat Şenel tarafından plaket verildi.


Okunma Sayısı: 48

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır