NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO DENİZLİ’DEN TRAFİK KONTROL MERKEZİNE TEKNİK GEZİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

19 TEMMUZ 2019, CUMA   

47

İMO DENİZLİ’DEN TRAFİK KONTROL MERKEZİNE TEKNİK GEZİ

    Yayına Giriş Tarihi: 22.11.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.11.2018 15:41:08  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 22.11.2018 15:36:38

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Kontrol Merkezine, üyelerimizin katılımıyla 22 Kasım 2018 Perşembe günü teknik gezi düzenlendi.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Kontrol Merkezine, İMO Denizli Şubesi olarak teknik gezi düzenlendik.

Ulaşım Dairesi Başkanı İnş. Müh. Niyazi Türlü` nün sunumuyla Denizli trafiği hakkında bilgiler verildi. Denizli trafiğini canlı olarak izleyerek, başlayan ve başlayacak uygulamalar hakkında paylaşımda bulundu. Üyelerimiz konu ile ilgili sorularını, görüşlerini söyleyerek Denizli trafiğinin geliştirilmesi adına, teknik olarak fikir alış-verişinde bulundular.

Şubemiz tarafından geçtiğimiz aylarda, inşaat mühendisliği öğrencilerimiz için Trafik Kontrol Merkezine teknik gezi düzenlemiş ve öğrencilerin ulaşım konusunda fikir sahibi olmalarına yardımcı olunulmuştu. Yine Şubemiz tarafından, Odamıza Ulaşım Dairesi Başkanı Niyazi Türlü` yü davet ederek Ulaşım ile ilgili projeleri hakkında seminer düzenlemiştik. Şimdi ise üyelerimizi Trafik Kontrol Merkezine Teknik Gezi düzenleyerek, Denizli Ulaşımını yakından takip ettikğimizi göstermiş olduk.

Teknik gezinin sonunda Şube Başkanımız Prof. Dr. Şevket Murat ŞENEL, desteklerini eksik etmeyen Ulaşım Dairesi Başkanı İnş. Müh. Niyazi Türlü` ye ve tüm personeline teşekkür etti.


Okunma Sayısı: 40

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır