NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO DENİZLİ ŞUBESİ OLARAK MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUHAMMET SUBAŞIOĞLU`NU ZİYARET ETTİK. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 HAZİRAN 2019, ÇARŞAMBA   

17

İMO DENİZLİ ŞUBESİ OLARAK MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MUHAMMET SUBAŞIOĞLU`NU ZİYARET ETTİK.

    Yayına Giriş Tarihi: 01.08.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 01.08.2018 16:38:37  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 01.08.2018 16:38:02

Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri olarak Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Muhammet Subaşıoğlu` nu makamında ziyaret ettik. Gerçekleştirilen ziyarete Şube Başkanımız Prof.Dr. Şevket Murat Şenel, Sekreter Üyemiz Recep Uzunca, Sayman Üyemiz Barış Şengün ve yönetim kurulu üyelerimiz M.Serkan Dayıoğlu, Savaş Polat, Hatice Nur Yılmaz ve Tuğrul Zor katıldı. Bir süre görüştükten sonra çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Şubemiz Yönetim Kurulu üyeleri olarak Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Muhammet Subaşıoğlu` nu makamında ziyaret ettik.

Gerçekleştirilen ziyarete Şube Başkanımız Prof.Dr. Şevket Murat Şenel, Sekreter Üyemiz Recep Uzunca, Sayman Üyemiz Barış Şengün ve yönetim kurulu üyelerimiz M.Serkan Dayıoğlu, Savaş Polat, Hatice Nur Yılmaz ve Tuğrul Zor katıldı. Bir süre görüştükten sonra çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Bu ziyaret için bizleri kabul eden Merkezefendi Belediye Başkanı Sayın Muhammet Subaşıoğlu`na teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.


Okunma Sayısı: 25

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır