NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO DENİZLİ ŞUBESİ ÜYELERİMİZ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU… ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 MART 2019, PAZAR   

7

İMO DENİZLİ ŞUBESİ ÜYELERİMİZ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU…

    Yayına Giriş Tarihi: 24.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 24.05.2018 18:25:06  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 24.05.2018 18:14:57

Şubemiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Başaranlar İnş.Malz. San. Tic. A.Ş. , Nar Beton ve Özgüven Boya firmalarının katkılarıyla 23 Mayıs 2018 tarihinde Beyaz İnci de gerçekleştirildi. İftara katılım oldukça yoğundu. Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ev sahibi olarak iftar yemeğine katılan konuklarını girişte karşıladı.

 

İMO DENİZLİ ŞUBESİ ÜYELERİMİZ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

Şubemiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Başaranlar İnş.Malz. San. Tic. A.Ş. , Nar Beton ve Özgüven Boya firmalarının katkılarıyla 23 Mayıs 2018 tarihinde Beyaz İnci de gerçekleştirildi.  İftara katılım oldukça yoğundu.  Şube Yönetim Kurulu üyelerimiz ev sahibi olarak iftar yemeğine katılan konuklarını girişte karşıladı.

Yemeğe Şube üyelerimizin ve davetlilerin ilgisi büyüktü.  Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, PAÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Yahya Tülek, DESKİ Genel Müdürü Doç.Dr. Mahmud Güngör, DSİ 212.Bölge Müdürü M. Hakan İlhan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Niyazi Türlü, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Mehmet Keskin, TMMOB` a bağlı Çevre Mühendisleri Odası Denizli Temsilcisi Tevfik Basmacı, Harita ve Kadastro Müh. Odası Denizli Temsilcisi Nazım Tanrıkulu, Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı M. Serdar Alayont ve diğer oda temsilcileri, geçmiş dönem İMO Denizli Şube başkanları ve sisyasi partilerin temsilcileri İMO`yu yalnız bırakmadı. İftar yemeğinde konuşan Şube Başkanımız Prof. Dr. Şevket Murat Şenel, "Bu tür etkinlikler ile üyelerimizle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeklerinde hem ramazan ayının güzelliğini hem de bir aile olmanın mutluluğunu dostlarımızla paylaşıyoruz " dedi. İftar yemeği sonrasında konuklar çay içerek günün yorgunluğunu atarken sohbet etme imkanı buldu.


Okunma Sayısı: 49

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır