NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ 29.GELENEKSEL MESLEK ODALARI ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVAMIZ SONA ERDİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 OCAK 2019, PAZAR   

50

29.GELENEKSEL MESLEK ODALARI ARASI HALI SAHA FUTBOL TURNUVAMIZ SONA ERDİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 10.05.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 10.05.2018 14:51:04  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.05.2018 14:36:22

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından 29. kez düzenlenen Meslek Odaları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, Final Maçlarıyla sona erdi… Meslek Odaları arasında dostluk ve dayanışmayı güçlendirmek için geleneksel olarak her yıl düzenlenen 29.Meslek Odaları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, bu yıl vefat eden merhum Prof. Dr. Neşet Orhan BAYKAN anısına gerçekleştirildi.

 

TURNUVA SONA ERDİ...

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi tarafından 29. kez düzenlenen Meslek Odaları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, Final Maçlarıyla sona erdi...

Meslek Odaları arasında dostluk ve dayanışmayı güçlendirmek için geleneksel olarak her yıl düzenlenen 29.Meslek Odaları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, bu yıl vefat eden merhum Prof. Dr. Neşet Orhan BAYKAN anısına gerçekleştirildi.

19 Mayıs da başlayan ve TMMOB üyesi 11 meslek odasının katıldığı geleneksel halı saha futbol turnuvası 9 Mayıs da oynanan final maçı ile sona erdi.  Uzun süren ve çekişmeli maçlara sahne olan turnuvanın son gününde 3.lük-4.lük maçı ile final karşılaşması oynandı.

Saat 19.00` da oynanan ilk maçta Elektrik Mühendisleri Odası rakibi olan Ziraat Mühendisleri Odası` nı 3-2 yenerek 3.‘ lüğü elde etti. Saat 20.00` de başlayan final mücadelesinde ise Makina Mühendisleri Odası diğer finalist İnşaat Mühendisleri Odası` nı 4-3 yenerek bu sene şampiyon olmanın gururunu yaşadı.

Turnuvanın finalinde bir konuşma yapan İMO De­nizli Şube Başkanı Prof.Dr. Şevket Murat Şenel, çok çekişmeli bir finalin yaşandığını söyledi. Şenel "Her iki takımda iyi müca­dele etti. 3 senedir şampiyonluğumuz bu sene el değiştirerek, Makine Mühendislerine geçti. Amaç şampiyonluk değil, amaç birlik, beraberlik. Turnuvaya katılan, her türlüğü emeği olan herkese çok teşekkürler" dedi.

Maçların tamamlanmasından sonra sıra ödül törenine geçildi.  İlk olarak turnuvamızın gerçekleşmesine büyük katkı ve emek harcayan hakemlerimize Şube başkanı Sayın Şenel tarafından plaket verildi. Ardından turnuvaya katkıda bulunan sponsor firmalarımızın plaketleri takdim edildi. Karapınar Hazır Sıva firması sahibi Habip Karapınar`ın plaketini Şube Yönetim Kurulu Üyemiz M. Serkan Dayıoğlu, F Caner İnşaat firması sahibi İnş.Müh. Fatih Caner`in plaketini İMO Denizli geçmiş dönem başkanlarından Halil Güncan, Güncüoğlu İnşaat firması sahibi İnş.Müh. Ramazan Cenikli`nin plaketini ise yine İMO Denizli geçmiş dönem başkanlarından Şamil Çınar verdi. Turnuvanın anısına Merhum Prof.Dr. Neşet Orhan Baykan`ın eşi, aynı zamanda İMO Denizli üyesi Doç.Dr. Nesrin Baykan`a plaketini İMO Denizli Şube Başkanımız Prof.Dr. Şevket Murat Şenel verdi.  Bu yıl gol kralı olan İnşaat Mühendisi Ümit Bozkuş`un ödülünü ise İMO Denizli Şubesi 13. dönem Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Şahan verdi.  Daha sonra ise, 4.`lük kupasını Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Bülent Pala, 3.`lük kupasını Ziraat Mühendisleri Odası Denizli Şube Başkanı Gülhan Saruhan, 2.`lik kupasını ise Makine Mühendisleri Odası Sekreteri Mehmet Sarıca taktim etti.

Son olarak Makine Mühendisleri Odası`na Şampiyonluk kupasını takdim Doç.Dr. Nesrin Baykan verdi.


Okunma Sayısı: 32

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır