NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO DENİZLİ ŞUBESİ HONAZ TÜNEL İNŞAATINI YERİNDE İNCELEDİ... ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

13 ARALIK 2018, PERŞEMBE   

15

İMO DENİZLİ ŞUBESİ HONAZ TÜNEL İNŞAATINI YERİNDE İNCELEDİ...

    Yayına Giriş Tarihi: 13.04.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 13.04.2018 10:05:09  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 13.04.2018 10:03:50

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi olarak, inşaatı devam eden Honaz Tüneli’ ne teknik gezi düzenledik… Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Denizli Çevre Yolu Kontrol Şefi İnşaat Mühendisi Devrim Günak’ ın rehberlik ettiği teknik gezide, tünelin planlanmasından bugüne kadar gelinen süreçler anlatıldı. Teknik ofisteki projeler ile tünel şantiyesinin detayları üzerinde konuşuldu. Olası depremlere karşı nasıl hesaplar yapıldığı, zemin sınıfının nasıl değişkenlik gösterdiği, trafiğe açıldıktan sonra olası acil müdahalelerin nasıl yapılacağı konusunda bilgi alış-verişi yapıldı.

 

İnşaat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi olarak, inşaatı devam eden Honaz Tüneli` ne teknik gezi düzenledik.

Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü Denizli Çevre Yolu Kontrol Şefi İnşaat Mühendisi Devrim Günak` ın rehberlik ettiği teknik gezimizde, tünelin planlanmasından bugüne kadar gelinen süreçler anlatıldı. Teknik ofisteki projeler ile tünel şantiyesinin detayları üzerinde konuşuldu. Olası depremlere karşı nasıl hesaplar yapıldığı, zemin sınıfının nasıl değişkenlik gösterdiği, trafiğe açıldıktan sonra olası acil müdahalelerin nasıl yapılacağı konusunda bilgi alış-verişi yapıldı.

Şubemizin düzenlemiş olduğu teknik geziler ile çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulan üyelerimiz, Honaz Tüneli Teknik Gezisi ile de hem fikir sahibi olurken, hem de tecrübelerini sahada çalışan teknik ekip ile paylaştılar.  

Şube Başkanımız Prof. Dr. Şevket Murat Şenel hem bizleri ağırlayan Karayolları Kontrol Şefi Devrim Günak ve ekibine, hem de teknik geziye katılan üyelerimize teşekkürlerini sundu.


Okunma Sayısı: 41

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır