NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO 46. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI.. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

24 MART 2019, PAZAR   

38

İMO 46. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI..

    Yayına Giriş Tarihi: 02.04.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.04.2018 17:46:09  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 04.04.2018 17:43:17

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 46. Dönem Olağan Genel Kurulu 30-31 Mart, 1 Nisan 2018 tarihlerinde, İMO Kongre ve Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi.

İMO 46. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 46. Dönem Olağan Genel Kurulu 30-31 Mart, 1 Nisan 2018 tarihlerinde, İMO Kongre ve Kültür Merkezi`nde gerçekleştirildi. Genel Kurula Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Merkez Delegelerimiz de katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın ardından Genel Kurulun Divan Başkanlığına Ülkü Özer yardımcılıklarına Meral Saraç Çavga ve Jale Alel, yazman üyeliklere de Özgür Bostancı ve Melek Gözde Hoşafcı seçildi.

Gündemin onaylanmasının ardından Oda Başkanı Cemal Gökçe Genel Kurulun açılış konuşmasını yaptı.

Genel Kurula katılan konuklardan; TMMOB Başkanı Emin Koramaz, KTMMOB İMO Başkanı Seran Aysal, TTB Merkez Konseyi Genel Sekreteri Sezai Berber, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, CHP Ankara Milletvekili Nihat Yeşil ve Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, AKP Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, EMEP temsilcisi Fikret Aslan, ÖDP Başkanlar Kurulu Üyesi İlknur Başer, Halkevleri Yönetim Kurulu Üyesi Betül Öztürk birer konuşma yaparak genel kurulu selamladı.

Genel Kurul; Yönetmelik, Bütçe, Örgütlenme ve Ana Sorunlar komisyonlarının seçiminden sonra İMO Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Hüseyin Kaya`nın Çalışma Raporunu okumasıyla devam etti. Çalışma raporunu sunmasıyla delegeler söz alarak görüş ve düşüncelerini ifade etti. Denetleme Raporunun okunması ve 45. Dönem bütçe harcamalarının görüşülmesinin ardından 45. Dönem Yönetim Kurulu oy birliği ile aklandı. Komisyon raporları ile 46. Dönem bütçe önerilerinin görüşülüp karara bağlanmasının ardından adaylar tespit edilip tutanağa bağlanarak ilan edildi.

1 Nisan 2018 Pazar günü ise, 46. Dönem Yönetim Kurulu ve ilgili organların seçimleri gerçekleştirildi.

46. Dönem Yönetim Kuruluna; Cemal Gökçe, Şükrü Erdem, Hüseyin Kaya, Cemal Akça, Cem Oğuz, Bülent Erkul ve Necati Atıcı seçildi.

 


Okunma Sayısı: 34

Denizli Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır